Фестивалі в Україні

Про нас

Кожен місяць в українських містах, селищах та селах відбувається понад 100 фестивалей. Здебільшого це співочі, або музичні фестивалі, етно-фестивалі, історичні фестивалі, кіно-фестивалі, фестивалі реконструкції, кулінарні чи пивні фестивалі. Частина із них має загальноукраїнську популярність, частина менш відома,  а про деякі знають одиниці. Щорічно в Україні збільшується кількість таких заходів, що потребує кращого інформування про час та місце їхнього проведення, адже це безсумнівно збільшить кількість бажаючих відвідати ваш фестиваль.

Пропонуємо усім бажаючим розміщувати інформацію про свої фестивалі на сайті «Світфест»,  а ми, в свою чергу, будемо цю інформацію систематизувати та розповсюджувати довгими нетрями Інтернету.

Для того, щоб розмістити інформацію, вам необхідно надіслати її на електронну адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Також ви можете зареєструватися на сайті і отримати права автора. Що дасть вам можливість додавати і редагувати свою інформацію самостійно.

Розміщення будь-якої інформації на сайті у стандартних блоках – БЕЗКОШТОВНЕ.

ХVII Міжнародний Джазовий фестиваль «Єдність»  (15-17 березня)
Дата: 15-17 березня 2018 року Місце проведення: м. Київ, Вул. Велика Васильківська 53/3 За
Гастрономічний фестиваль
Дата: 8-10 березня 2018 року Місце проведення: м. Київ, Просп. Академіка Глушкова, 1, ВДНГ 8-10
«
»
  • 1
  • 2