Фестивалі в Україні

Wednesday, 30 August 2017 09:16

Книжковий Кураж Базар (16-17 вересня)

Дата: 16-17 вересня 2017 року

Місце проведення: м. Київ, вул. Біломорська, 1а

Перший в історії Книжковий Кураж Базар!

По дорозі на Арт-завод Платформа уяви літературний Burning Man. Тому що 16 і 17 вересня тут:

  • барахолка з продавцями всього на світі, нові книги сучасних українських авторів і зарубіжна література, видана в незалежній Україні, а ще більше 50-ти тисяч старих і антикварних книг
  • дитяча інклюзивна майданчик, на 80% безкоштовна, для всіх рівнів розвитку і сприйняття
  • арт-інсталяції та Інста-Плейс
  • б'юті зона G.Bar Київ і Borodach Barbershop
  • відкрита майстерня CathyTelle
  • фудкорт і вуличні бари
  • тусовка чорних собак Woofit в неділю з 15:00 до 18:00
  • бульвар Віршів

І дводенна програма читань, воркшопів, вистав, показів, презентацій і зустрічей з авторами.

Субота

З 11:00 до 1:00: навчання жестовим пісням, створення ікебани, малювання ілюстрацій, воркшопи від книжкового продюсера «Від рукопису до успіху» та «Історія коміксів», читання Вані Якимова, дитячі покази з перекладом на жестову мову, показ фільму « за версією Барні », відеопоезія, презентація проекту« Синій Чайник »від Тати Кеплер, майстер-клас« Реальний секс », відверті читання« Сучасники читають себе », дорослі читання від Олени Лазуткін та джаз на великій сцені.

Неділя

З 11:00 до 23:00: презентація книги шрифтом Брайля, зустріч з авторами Юлією Дикої, Ольгою Головою, Наїлем Муратовим, Миколою Латанський, Гаріком Корогодським, презентація книг "Усередині жінки" і "Усередині чоловіки" Тамріко Шолі, презентація коміксу від перфоманс -студії DIII, зустріч літературного клубу, читання для дітей і казка-терапія, навчання шрифтом Брайля, воркшоп від Анни Богінское «Антіпікап», документальний спектакль «Нікому не кажи», Театр вух, короткометражки від книжкового продюсера, мультики для дорослих і джаз на великій сцені.

Точний час кожної активності буде опубліковано за тиждень до заходу.

Офіційний співорганізатор Книжкового Кураж Базару єдиний в своєму роді книжковий продюсер Олена Лазуткіна. На її рахунку книжкові проекти: Гарік Корогодський «Як витратити мільйон, якого немає, і інші історії єврейського хлопчика», Ельга Світу «Шкаралупа», акція «Місяць української сучасної літератури» і книжкові презентації Фредеріка Бегбедера «Ідеал'», Пауло Коельо, Євгенія Гришковця , Марії Семенової «Вовкодав», «Валькірія».

І, як і завжди, на Кураж Базарі ми збираємо гроші на допомогу дітям на благодійних активностях: наклейки # помогаюнакураже, стенд # помогаюнакураже, солодка вата, благодійна лотерея, стенд Морячок. Часто нам допомагають учасники барахолки - ті, у кого на стенді є пластиковий бокс # помогаюнакураже, збирають разом з нами.

Проекти, яким допоміг Кураж Базар, є тут: https: https://ubb.org.ua/uk/profile/f9480d38064719fa40a375e7aecb277d7c9d5e92/

Приходь сам і з друзями, дівчатами, хлопцями, чоловіками, дружинами, дітьми, бабусями і дідусями, сестрами і братами, з домашніми тваринами і не дуже домашніми, пішки і не пішки, на велосипеді, самокаті, сігвеї. Все, # покуражитися!

Вхідний квиток на захід коштує 50 грн. Для вагітних, дітей до 12 років, пенсіонерів та людей з інвалідністю - безкоштовно.

Календар Кураж Базар на 2017-й рік:

https://www.facebook.com/kurazhbazar/events

 

Масляна в «Парку Київська Русь» (17-18 лютого)
Дата: 17-18 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів
Свято Масниці в НІЕЗ
Дата: 17 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., м. Переявслав-Хмельницький, вул.
«
»
  • 1
  • 2