Фестивалі в Україні

Tuesday, 06 June 2017 11:06

Кураж Базар Благодійний (17-18 червня)

Дата: 17-18 червня 2017 року

Місце проведення: м. Київ, вул. Біломорська, 1а

Запрошуємо на щорічний Кураж Базар! На кожному Базарі ми збираємо гроші на допомогу дітям, а в червні віддаємо всю прибуток з заходу. В результаті нашої трирічної діяльності куплені ліки дітям українських онкоцентрів, окклюдером для дітей з пороком серця, апарати для виходжування недоношених дітей, обладнали школи і допомогли в лікуванні і операції дітям на суму більше 2,4 мільйона гривень.

В цьому році ми присвячуємо барахолку соціалізації дітей з інвалідністю та повністю профінансуємо табір для дітей з комплексними порушеннями і допоможемо табору для дітей з проблемами слуху.

17 і 18 червня на благодійному Кураж Базарі буде облаштовано великий ігровий майданчик, де діти з різними інтересами, захопленнями, проблемами і без них зможуть грати один з одним незалежно від діагнозу і соціального статусу. Адже у дитинства немає інвалідності.

У суботу, 17-го червня, прямо з Грузії прилітає Mgzavrebi! І полинуть душевні пісні і танці у зеленій сцени. У неділю, 18-го червня, з розуму зійдеш не менш від секретного гостя. Але про нього не скажемо, інакше чергу на вхід буде до метро Лісова. Куражним туристам (так ми називаємо наших гостей) дуже пощастить. Вихідні будуть ох!

Приходь сам і з друзями, з сім'єю, з любов'ю. Ми тут допомагаємо на Куражі і створюємо свою особливу атмосферу. Різниця - це круто, а якщо бути більш терпимими, можна відкрити для себе дивовижних людей і дітей. На Благодійному Кураж Базарі і в усьому світі.

Вхідний квиток на захід коштує 70 грн. Для дітей, пенсіонерів та людей з інвалідністю - безкоштовно. І для вагітних дівчат теж.

 

Масляна в «Парку Київська Русь» (17-18 лютого)
Дата: 17-18 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів
Свято Масниці в НІЕЗ
Дата: 17 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., м. Переявслав-Хмельницький, вул.
«
»
  • 1
  • 2