Фестивалі в Україні

Tuesday, 30 May 2017 07:53

Дитячий форум у Львові (1-4 червня)

Дата: 1-4 червня 2017 року

Місце проведення: м. Львів, Коперника, 17

1-4 червня у Львівському Палаці мистецтв відбудеться Дитячий форум - один з найбільших фестивалів для розвитку та розваг дітей і батьків в Україні. 600 розважальних і навчальних заходів у 10 тематичних просторах - наука, література, спорт, мистецтво, театр, технології, екологія, винахідництво, музика, кіно і багато іншого.

24 квітня відкрито попередній продаж квитків на захід. Дешевше і без черги. Що можна робити на Дитячому форумі? Зустрітися з відомими дитячими письменниками та ілюстраторами, придбати книги від українських видавців на книжковому ярмарку, переглянути науково-популярні фільми про космос, зробити ранкову зарядку з олімпійцями, покататись на поні, піднятись на скеледром, спробувати себе у фехтуванні чи таекводо, відвідати численні майстер-класи та створити щось своїми руками, відвідати простір з екзотичними тваринами, навчитись сортувати сміття, створити графічний комікс та ін.

Детальна програма з‘явиться тут. Тема Дитячого форуму - "Космовізія: Супергерої та книжкова туманність".

"За легендою, діти вирушать у космічну мандрівку і зустрінуться з проблемою космічного сміття у міжпланетному просторі. Вони виконають особливу місію, впоратися з якою зможуть лише здобувши нові знання та навички. В цьому їм допоможе любов до читання, логіка, критичне мислення, креативність, природна здібність до винахідництва, а також любов і співчуття до всього живого у Всесвіті", - повідомила президент ГО "Форум видавців" Олександра Коваль.

Всі заходи на території заходу - безкоштовні. Пільгова категорія відвідувачів: діти з особливими потребами, діти з малозабезпечених та багатодітних родин, діти переселенців, учасників АТО та героїв Майдану. Дорослі, які супроводжують дитину пільгових категорій, та пенсіонери також мають право на безкоштовний вхід.

 

Масляна в «Парку Київська Русь» (17-18 лютого)
Дата: 17-18 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів
Свято Масниці в НІЕЗ
Дата: 17 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., м. Переявслав-Хмельницький, вул.
«
»
  • 1
  • 2