Фестивалі в Україні

Tuesday, 02 May 2017 08:44

Всесвітній благодійний забіг Wings For Life World Run (7 травня)

Дата: 7 травня 2017 року

Місце проведення: м. Київ, Труханів острів

7 травня пройде Всесвітній благодійний забіг Wings for Life World Run

Забіг заради тих, хто не може!

Wings for Life World Run – це всесвітній благодійний забіг, метою якого є збір коштів для пошуку методів лікування травм спинного мозку. Учасники стартують одночасно по всьому світу, об’єднуючи 6 континентів, і незалежно від часу, пори року та погодних умов у їхній місцевості. Серед бігунів - початківці, досвідчені бігуни, професійні спортсмени та учасники у інвалідних кріслах.

Унікальність забігу ще й в тому, що учасники біжать не ДО фінішу, а ВІД нього. Wings for Life World Run створив формат з автомобілем-кетчером (Catcher Car), який є "рухомою фінішною лінією", що слідує за учасниками у заданому темпі. Коли автомобіль-кетчер наздоганяє учасника, його/її гонка закінчується.

Останні чоловік та жінка, яких наздожене автомобіль-кетчер, оголошуються Глобальними чемпіонами!

У 2016 році Wings for Life World Run об’єднав 130 732 учасника 203 національностей, зібравши 6,6 мільйонів євро для єдиної цілі фонду Wings for Life - знайти методи лікування травм спинного мозку.

Багато учасників формують команди та збільшують свій вклад у глобальну мету, залучаючи підтримку друзів, родичів та колег, які роблять внески у фонд.

Приєднуйся та біжи разом зі всім світом заради тих, хто не може, – 7 травня о 14:00.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗАБІГУ В УКРАЇНІ?

Завантажуй мобільний додаток WINGS FOR LIFE WORLD RUN та біжи зі всім світом, де б ти не був.

Навіть ті, хто не мають нагоди пробігти в одному з офіційних місць проведення події, можуть долучитись і взяти участь в індивідуальному APP RUN забігу, використовуючи мобільний додаток – WINGS FOR LIFE WORLD RUN. Завантажити додаток можна тут: http://www.wingsforlifeworldrun.com/int/en/organized-app-runs/

Де б ви не були, з додатком ви біжите за власним маршрутом, але одночасно зі всім світом, розділивши досвід втечі від віртуального автомобіля-кетчера. 7 травня 2017 року обирай свій власний маршрут і точно в той же час, що і весь світ, - о 14:00 (11:00 UTC) - бери участь.

Бажаєш бігти з мобільним додатком, але разом з іншими українцями? У Києві також пройде організований спільний забіг з мобільним додатком - Wings For Life World Run APP RUN KYIV.

Збір учасників починається 7 травня з 10 ранку біля Паркового Мосту на Трухановому острові.

Старт – одночасно зі всім світом – о 14:00.

Деталі Київського забігу: http://www.wingsforlifeworldrun.com/int/en/app-run-kyiv/

До благодійної ініціативи в Україні також долучились амбасадори Wings for Life World Run:

олімпійська чемпіонка з біатлону Олена Підгрушна, призер гонок на колясках Святошенко Віталій, марафонець та засновник Radio Sport Рома Лі, марафонець на інвалідному кріслі Дмитро Васильцов, ультра марафонська команда “Пробіжимо всю Україну” Ігор Кретов та Григорій Сундук, чемпіон світу з пауерліфтингу за версією Global Powerlifting Alliance Drug Free Division Ігор Зайчук, а також Громадські Активісти ГО “Група Активної Реабілітації” Віталій та Уляна Пчолкіни.

Організатор Wings For Life World Run APP RUN KYIV – Громадська організація TOP RUNNERS.

Пряма трансляція зі всього світу

Wings for Life World Run є єдиним у своєму роді. Немає ні однієї іншої спортивної події, яка б одночасно вела трансляцію з такої великої кількості місць проведення, і разом це все складалося у велике глобальне ТВ-шоу.

Глядачі можуть спостерігати за більш, ніж 100 000 бігунів, об'єднаних однією ціллю, у прямому ефірі на Red Bull TV: https://www.redbull.tv/live/AP-1QCYZHNV11W11/wings-for-life-world-run

Будь частиною глобального забігу -  7 Травня о 14:00

 

Масляна в «Парку Київська Русь» (17-18 лютого)
Дата: 17-18 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів
Свято Масниці в НІЕЗ
Дата: 17 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., м. Переявслав-Хмельницький, вул.
«
»
  • 1
  • 2