Фестивалі в Україні

Friday, 21 April 2017 13:21

Дитячий архітектурний конкурс «Столиці світу» (6 травня)

Дата: 6 травня 2017 року

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1, Палац спорту

6 травня в столичному Палаці спорту в рамках 9-го Всеукраїнського фестивалю робототехніки Robotica-2017відбудеться Дитячий архітектурний конкурс «Столиці світу». Діти з дитячих садочків та школярі у складі 40 команд будуватимуть із конструктора найвідоміші столиці світу.Гості столиці, які прибудуть у переддень пісенного конкурсу «Євробачення», зможуть упізнати в дитячих творах своє місто.

У Дитячому архітектурному конкурсі «Столиці світу»роботи представлять вихованці дитячих садочків та учні 1-11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з усієї України. Керуватиме кожним проектом тренер, який разом із командою з 5-ти осіб презентуватиме проект на фестивалі.

Тема конкурсу передбачає візуалізацію відомих визначних місць, площ, вулиць та природних об’єктів столиць світу. За умовами конкурсу, модель повинна передавати дух обраної столиці, при цьому конкурсантам доведеться дотримуватися всіх архітектурних норм та вимог щодо масштабу, пропорції та гармонійного поєднання кольорів у кожній роботі. Прототипи столиць світу будуватимуть із конструктору, різноманітних підсвіток, механізованих приборів та додаткового матеріалу для створення поверхонь – картону, мішковини, деревини. Для розташування моделі у день конкурсу кожній команді нададуть периметр площею орієнтовно 3 на 3 метри.

На фестивалі Robotica, в рамках якого проведуть Дитячий архітектурний конкурс, пройде відбірковий турнір на Всесвітню олімпіаду з робототехніки WorldRobotOlympiad та науково-технічний турнір за міжнародними програмами First LEGO League і First LEGO LeagueJunior. Вперше на фестивалі буде представлена доросла програма з робототехніки – між собою змагатимуться студенти українських вишів. 

Вхід вільний. Час проведення з 10 до 18. 

Деталі: http://robotica.in.ua/kids-architecture/

 

Масляна в «Парку Київська Русь» (17-18 лютого)
Дата: 17-18 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів
Свято Масниці в НІЕЗ
Дата: 17 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., м. Переявслав-Хмельницький, вул.
«
»
  • 1
  • 2