Фестивалі в Україні

Thursday, 09 February 2017 10:05

Торгово-розважальний фестиваль (3-5 березня)

Дата: 3-5 березня 2017 року

Місце проведення: м. Київ, Міжнародний виставковий центр (МВЦ)

На початку березня в українській столиці пройде унікальний торгово-розважальний фестиваль, який збере на одному майданчику не тільки дизайнерську продукцію з різних країн, а й представить цікаві шоу-програму, майстер-класи тощо, - йдеться в повідомленні прес-служби Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП).

Як наголошується в релізі, кияни зможуть придбати оригінальні подарунки до весняних свят, авторські сумки, одяг, взуття та аксесуари.

«3-5 березня в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) учасники з Литви, Білорусії, Молдавії, Туреччини, Словенії, України та Італії представлять свої послуги і вироби. Для них це також хороша можливість налагодити вигідні ділові зв'язки і знайти партнерів в Україні та за кордоном. Сприяти цьому і участь послів країн-учасниць, з якими можна буде безпосередньо поспілкуватися », - наголошується в повідомленні.

У Союзі уточнюють, що фестиваль, організований УСПП, підтримують Торгово-промислові палати вищезазначених країн, і за підсумками виставки вони опублікують каталог представлених компаній і підприємств.

В УСПП також поінформували, що свою зацікавленість організаторів Першого весняного фестивалю вже висловив ряд відомих компаній - виробників товарів сувенірів, одягу, взуття, трикотажу, продукції народних промислів тощо. «Адже участь в заході - це можливість протестувати свій продукт, дізнатися думку кінцевих споживачів, проінформувати людей про його переваги», - заявляють в Союзі.

Як підкреслюють організатори виставки, «ми подбали про те, щоб наш фестиваль, незважаючи на прогнози холодної погоди, був по-справжньому весняним, теплим і максимально комфортним. Обладнана торгова площадка МВЦ дозволить відвідувачам повною мірою насолодитися новинками від наших учасників, взяти участь в майстер-класах, випити кави і з користю провести день».

 

Масляна в «Парку Київська Русь» (17-18 лютого)
Дата: 17-18 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів
Свято Масниці в НІЕЗ
Дата: 17 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., м. Переявслав-Хмельницький, вул.
«
»
  • 1
  • 2