Фестивалі в Україні

Thursday, 12 January 2017 10:17

Міжнародний спортивний форум «Ukraine Relaunch. Інвестиції в спорт - інвестиції в майбутнє країни» (2 березня)

Дата: 2 березня 2017 року

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, НСК "Олімпійський", зал чемпіонів.

2 березня 2017 року у Києві відбудеться міжнародний спортивний Форум «Ukraine Relaunch. Інвестиції у спорт — інвестиції у майбутнє країни», який пройде у Залі Чемпіонів на НСК «Олімпійський».

Це перший унікальний захід такого формату на тему розвитку спорту, що має на меті обговорити сучасні інструменти та стимули для бізнесу у питаннях, пов’язаних з розвитком спорту в країні та популяризації здорового способу життя, що є запорукою здорової нації.

«Українці дуже талановиті та спортивні люди, й тренд - здорового способу життя набирає популярності все більше. Саме тому, ми прагнемо привернути увагу громадськості та органів влади до питань розвитку спортивної галузі - інфраструктури, спортивних шкіл, змагань - з позиції бізнесу, який прагне розвивати власну країну» -  відзначає представник оргкомітету форуму Олександр Кирієнко.

Форум є сучасною платформою комунікації між державою та спортивною громадськістю задля формування якісного порядку денного розвитку спорту через діалог експертів, представників бізнесу та влади, презентації та обговорення імплементації кращого світового досвіду.

Участь у Форумі візьмуть більше 250 участників - представники вищих органів виконавчої влади, відомі спортсмени та функціонери, представники спортивних федерацій та об’єднань, меценати, представники міжнародних бізнесових асоціацій, представники бізнесових кіл України та багато інших.

Партнерами Форуму виступають компанія NBK Group, вода Моршинська, юридичний партнер зходу - компанія AVG, а також компанія Run Ukraine, GOFIT, Nextbike Ukraine, Golf Stream, WISE,  Stretching Press Club, UNIFIT, Виставка-музей Братів Кличків, друкарня Wolf.

«Бізнесу потрібно лише чітке розуміння підтримки, яку може надати йому в плані розвитку спорту держава - податкові пільги, вирішення земельних питань чи спрощення процедури отримання певних дозволів, а можливо й започаткування інструменту відсоткової філантропії! Приходьте на форум, будемо ділитися досвідом!» — наголосив представник компанії організатору форуму NBK Group Павло Бабенко.

Під час роботи Форуму буде також проходити виставка-ярмарок історій успіху українських компаній.

Участь у Форумі в якості учасника - безкоштовна.

Реєстрація за посиланням: http://sport.ukraine-relaunch.com/#register

 

Масляна в «Парку Київська Русь» (17-18 лютого)
Дата: 17-18 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів
Свято Масниці в НІЕЗ
Дата: 17 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., м. Переявслав-Хмельницький, вул.
«
»
  • 1
  • 2