Фестивалі в Україні

Friday, 13 January 2017 07:58

Фольклорний зимовий фестиваль «КОЗА» (13-14 січня)

Дата: 13-14 січня 2017 року

Місце проведення: м. Чернігів

Так, 13–14 січня у Чернігові відбудеться зимовий фестиваль “КОЗА”, де виступлять фольклорні колективи з різних українських міст.

“Народна поліська традиція водити Козу має глибоке культурне коріння. I вона повертається. А час проведення фестивалю обраний не випадково, адже він пройде напередодні Святого Василя — одного з трьох обов’язкових різдвяних свят, шанованих українцями,” — зазначають організатори.

У події візьмуть участь етно-гурт “Витинанка”, який виконує стародавні пісні, записані в різних регіонах України від простих людей, львівський колектив Torban, учасники якого співають і грають на багатьох традиційних інструментах — колісній лірі, гітарі, концертині, сопілці, дримбі, гуцульскому бубені, дарбуці, бойрані й пандереті.

Також на головну сцену фестивалю “КОЗА” вийдуть гурт з Рівного “Сільська музика”, кияни DJ Boochyaman і “Баламути”, колектив “Мальви” з Чернігівської області та інші.

Крім музичної програми, на фестивалі відтворять старовинні обряди водіння Кози та вертепи, проведуть квести й ігри для дітей і пригощатимуть святковою кутею. Всі заходи проходитимуть на центральній площі Чернігова.

 

Масляна в «Парку Київська Русь» (17-18 лютого)
Дата: 17-18 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів
Свято Масниці в НІЕЗ
Дата: 17 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., м. Переявслав-Хмельницький, вул.
«
»
  • 1
  • 2