Фестивалі в Україні

Wednesday, 02 August 2017 09:15

Казковий фестиваль «Лісова пісня» (4-6 серпня)

Дата: 4-6 серпня

Місце проведення: Київ, Пуща-Водиця, пляж Пуща-Водиця, озеро Горащиха

З 4 по 6 серпня в Пущі-Водиці пройде фестиваль "Лісова пісня", створений за мотивами однойменного твору Лесі Українки. 

Про це повідомляють організатори заходу на своїй сторінці в Facebook.

В рамках фестивалю будуть проходити різноманітні концерти, майстер-класи, конкурси, виставки, ярмарки, семінари та інше. Гості фестивалю побачать вогняне шоу, міні-виставку павуків-птахоїдів і екзотичних рослин, виступи різних музичних колективів і виконавців.

Також будуть проходити майстер-класи з плетіння вінків, малювання. Також можна буде пограти в психологічну екстремальну гру "Небезпечна переправа".

Для дітей на фестивалі працюватимуть аніматори. Організатори заходу обіцяють, що підготували для гостей цікаві сюрпризи, але які саме - можна буде дізнатися на самому фестивалі.

Як доїхати: від метро "Оболонь": на трамваї №17 доїхати до площі Тараса Шевченка, пересісти на автобус №12Т і їхати до зупинки "7-а лінія"; від метро "Мінська": сісти в автобус №99, доїхати до площі Тараса Шевченка, пересісти на автобус №12Т і їхати до зупинки "7-а лінія"; від метро "Академмістечко": їхати на автобусі №30 до зупинки "7-а лінія"; від метро "Нивки" можна доїхати на маршрутці №226 або №719. Кінцева зупинка все та ж - "7-а лінія".

Вхід безкоштовний!

 

Масляна в «Парку Київська Русь» (17-18 лютого)
Дата: 17-18 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів
Свято Масниці в НІЕЗ
Дата: 17 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., м. Переявслав-Хмельницький, вул.
«
»
  • 1
  • 2