Фестивалі в Україні

Wednesday, 01 February 2017 08:13

Міжнародний фестиваль короткометражного кіно «Світло» (3-5 лютого)

Дата: 3-5 лютого 2017 року

Місце проведення: м. Харків, вул. Полтавський Шлях, 6

Міжнародний фестиваль короткометражного кіно «Світло» пройде 3-5 лютого в кінотеатрі «Боммер» (вул. Полтавський Шлях, 6)

Як повідомили організатори, кінофестиваль «Світло» - це платформа для збору і пропаганди світлого, культурного, просвітницького кіно. Його учасниками є студії, телеканали, незалежні творці не тільки з України, а й з-за кордону.

У програмі фестивалю - вісім кінострічок, серед яких український фільм «Міна» про пошуки самореалізації молодого художника. Рано вранці він тікає з рідного села, яке знаходиться в звільненій частині Донбасу. На шляху туди, де не стріляють, зовсім трохи не доходячи до автобусної зупинки, молода людина наступає на міну. І поки він не може зійти з місця - всі ті, від кого він намагався втекти, знаходять його.

Також «Боммер» представить фільми індійського, аргентинського, ізраїльського режисерів, іранські анімаційні фільми «Допоможіть» і «Трохи радості». Останній розповідає про випадок, який допоміг подолати відчай в будинку для літніх людей. Також харків'яни зможуть подивитися український фільм «Висока гора». Кінострічка розповідає про 60-річного вірмена, який живе на околиці села Нова Синява. Рятуючись від війни в Нагірному Карабасі, він з сім'єю переїхав в Україну. Все, що залишилося у чоловіка, - це мрія відновити сад, як пам'ять про батьківщину, і дочекатися сина.

Початок сеансів - о 18:30.

 

Масляна в «Парку Київська Русь» (17-18 лютого)
Дата: 17-18 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів
Свято Масниці в НІЕЗ
Дата: 17 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., м. Переявслав-Хмельницький, вул.
«
»
  • 1
  • 2