Фестивалі в Україні

Wednesday, 25 January 2017 09:27

II Всеукраїнський фестиваль талантів «DIAMANT» (25 лютого)

Дата: 25 лютого 2017 року

Місце проведення: м. Дніпро

25 лютого в м. Дніпрі відбудеться ІІ Всеукраїнський фестиваль талантів «DIAMANT».

Організатори фестивалю - громадська організація «Звичайне диво» - поставили перед собою мету: створити унікальну платформу для реалізації творчих здібностей талановитих учасників з усієї України.

Для проведення фестивалю обрано одну з найбільших сцен міста - сцена КСК «Шинник». Глядацька зала вміщує близько 1200 чоловік.

У журі фестивалю зірка української естради, заслужена артистка України Тетяна Піскарьова, знаменитий балетмейстер-постановник Христина Шишкарева, заслужений працівник культури України Віктор Перепьолкін, завідуюча відділенням естрадно-циркового мистецтва Дніпропетровського коледжу культури Ганна Калиновська, а також музикознавець, завідувачка лабораторії фольклору та етнографії Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки Ольга Гусіна.

Номінації фестивалю: всі жанри хореографії, вокалу, інструментальної музики, а також театральне майстерність, циркове мистецтво, театри мод та модельні агентства. Взяти участь у фестивалі можуть учасники від 5 до 25 років, а також дорослі учасники в категорії «Професіонали».

Запрошуємо всіх, хто хоче проявити свої творчі здібності, взяти участь у ІІ Всеукраїнському фестивалі талантів «DIAMANT». Велика сцена доступна кожному, адже важливо пам'ятати, що «DIAMANT - це ти»!

Дізнатися про фестиваль і подати заявки можна на сайті www.zv-dyvo.org

 

Масляна в «Парку Київська Русь» (17-18 лютого)
Дата: 17-18 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів
Свято Масниці в НІЕЗ
Дата: 17 лютого 2018 року Місце проведення: Київська обл., м. Переявслав-Хмельницький, вул.
«
»
  • 1
  • 2